Makine e Madhe per Femije Range Rover Evoque 81400

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

29 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Makine e madhe per femije "Range Rover Evoque"

Modeli: 81400

Qe femijet te perjetojne ndjesine e te drejtuarit te nje makine.

Me telekomande qe mund te perdoret nga prinderit.

Me hyrje Aux, qe mund ta lidhesh me MP3, marshe para dhe mbrapa.

Material prej plastike e forte dhe cilesore.

Pesha: 14 kg

Dimensione: 120 x 64,7 x 51,6 cm

E pershtateshme per tu perdorur nga femijet e moshave 2 deri ne 6 vjec.

30 produkte te tjere ne kete kategori: