Small Foot - Ferme me Piktura per Ngjyrosje Zmadho

Small Foot - Ferme me Piktura per Ngjyrosje

HV0114

Produkte te reja

Small Foot

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 390 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3-7 vjeç

Me shume informacion

Ferma me piktura, e pershtatshme per femije te moshave mbi 4 vjec

Nje loje e markes Small Foot

Material druri

Kutia permban figura te ndryshme te fermes si dhe gjashte ngjyra sebaashku me penelin

Figurat mund ti ngjyrosini sipas deshires duke e lene te lire imagjinaten e femijes

Nje menyre e mire kjo per te rritur perqendrimin e femijes, ne menyre qe ai te ngjyrosi brenda linjave dhe kontureve te treguara

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

30 produkte te tjere ne kete kategori: