Fisher Price Zebra Hapat e Pare

PB0125

Produkte te reja

Fisher Price

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

6 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6-36 muaj

Me shume informacion

Nje zeber qe do te ndihmoje femijet ne hapat e tyre te pare

Nga Fisher Price rekomandohet per femije 6-36 muajsh

Mund ta perdorni ne dy menyra per te ecur dhe per te luajtur me numrat dhe shkronjat qe ka si dizenjo ne pjesen e perparme

Me muzike per argetimin e femijes

Ka nevoje per 2 bateri te tipit AA (nuk perfshihen)

Me permasa 46 x 40 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: