Makine per Femije Fiat FCC4 12V, Blue

Produkte te reja

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

29 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Makine per femije Fiat FCC4 

Punon me 2 bateri nga 6 V. Me dy dyer ne pjesen e perparme 

Mund te lidhet me MP3 per te degjuar muzike, si dhe ka vend per USB

Sedilje material lekure per rehatine e femijes

Ideale per duart e vogla te femijeve, qe ata te perjetojne ndjesine e te drejtuarit te nje makine

Material prej plastike e forte dhe cilesore

E pershtatshme per tu perdorur nga femijet e moshave mbi 3 vjec

Permasat: 110x68x52cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: