Pino Radhitese Mjete Udhetimi Zmadho

Pino Radhitese Mjete Udhetimi

BAO0311

Produkte te reja

Pino

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 490 Lekë

  • logo

    Transport i shpejte

    Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  • logo

    Ktheje brenda 48 oreve

    nese nuk te pelqen
  • logo

    Paguaj kesh

    kur merr mallin
  • logo

    Kujdes klienti

    brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 18 muaj +

Me shume informacion

Nje puzzle per femije mbi 18 muajsh qe kerkon shume vemendje

Mer mjetet e udhetimit dhe njohjen e tyre

Zhvillon intelektin e femijes ne njohjen dhe funksionimin e menyrave te transportit

30 produkte te tjere ne kete kategori: