Tavoline dhe Karrige Studimi

Produkte te reja

17 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

5 490 Lekë

4 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tavoline studimi per femijet me karrige

Me dizenjo personazhet e famshem dhe te dashur te femijeve

Asgje nuk eshte me e lehte dhe me e kendshme sesa detyrat e shtepise me ndihmen e heronjve tuaj te preferuar

Nen tavoline eshte edhe sirtari ne te cilin femijet do te vendosin sendet e tyre

Tavolina eshte se bashku me karrigen e cila ke edhe nje mbeshtetese te kembe

E pershtatshme per femije 3 deri 11 vjec

Mund te zgjidhni dizenjon me personazhin e dashur te femijes suaj tek opsioni modeli:

Modeli 1 – Hello Kitty

Modeli 2 –  Princess

Modeli 3 – Frozen

Modeli 4 – BenTen

Modeli 5 – SpiderMan

Modeli 6 – MC Quin

Modeli 7 – Dora

Modeli 8 – Mickey Mouse

Modeli 9 – Paw Patrol

E pershtatshme per femije nga mosha 3 deri 11 vjec

Me permasa 1000 x 680 x 460mm ndersa permasat e karriges 300 x 300 x 680mm

30 produkte te tjere ne kete kategori: