Chicco Shtepiza e Bleteve

PB0164

Produkte te reja

Chicco

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

4 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shtepiza e bletave nga Chicco

Lehtesisht e montueshme tek krevati i bebit

Me muzike relaksuese dhe rrotullim per te argetuar bebet e vogla

Material me cilesi te larta nga marka prestigjioze Chicco

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: