Pino Lodra Mos u Nxeh Zmadho

Pino Lodra Mos u Nxeh

BAO0373

Produkte te reja

Pino

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pino 'Mos u nxeh'  eshte nje loje qe stimulon te menduarin logjik dhe matematik te femijeve tuaj

Femijet mesojne te ruajne qetesine dhe te kontrollojne ndjenjat e tyre, te behen te durueshem

I meson te respektojne rregullat e lojes dhe i socializon ato

I pershtatshem per femije mbi 3 vjec

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: