Small Foot - Ferma Prej Druri me Piktura per Ngjyrosje Zmadho

Small Foot - Ferma Prej Druri me Piktura per Ngjyrosje

HV0113

Produkte te reja

Small Foot

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 390 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4-7 vjeç

Me shume informacion

Ferma prej druri, e pershtatshme per femije te moshave mbi 4 vjec

Nje loje e markes Small Foot

Kutia permban figura te ndryshme te fermes si dhe gjashte ngjyra sebashku me penelin

Figurat mund ti ngjyrosni sipas deshires

Keto figura vendosen ne nivele te ndryshme duke krijuar nje pamje 3D

Lojra qe zhvillojne imagjinaten e femijes

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

30 produkte te tjere ne kete kategori: