Win Fun Qenushi Meso me Mua

PB0257

Produkte te reja

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 190 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 muaj +

Me shume informacion

Qenush qe flet dhe kendon i markes WinFun 

Ne cdo pjese te trupit ka nga nje buton i cili kryen nje funksion 

Qenushi thote fjali si dhe ben drita ne momentin e ndezjes 

Nje qenush i bute me shume aktivitete mesimore ne gjuhen shqipe 

Punon me bateri dhe eshte i pershtatshem per femije mbi 3 muaj 

Permasat jane 27,1 x 27,1 x 20 cm 

30 produkte te tjere ne kete kategori: