Giochi Preziosi Tavoline Studimi Super Wings Zmadho

Giochi Preziosi Tavoline Studimi Super Wings

PB0241

Produkte te reja

Giochi Preziosi

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

6 890 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tavoline studimi si dhe argetimi per femije 

Me strukture metalike qe e ben te qendrueshme 

Femijet mund te kene vendin e tyre te studimit per te bere detyrat 

Gjithashtu mund ta kthejne lehtesisht ne nje pjese te dyte per te vizatuar dhe argetuar 

E pajisur me stol qendrimi 

E pershtatshme per femije nga 4-9 vjec 

Permasat jane 55 x 74 x 14 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: