Pino Kova me Kube Edukative set 100 Elemente

BAO0422

Produkte te reja

Pino

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

 Kove me kube prej druri per femije mbi 12 muajsh.

Seti permban 100 forma te ndryshme gjeometrike shumngjyreshe.

Ato mund te perdoren per ndertimin e objekteve te ndryshme.

Femijet do te arrijne te dallojne ngjyrat, format etj. Keto kube jane ideale per zhvillimin e imagjinates, kreativitetin, aftesite intelektuale dhe motorike.

30 produkte te tjere ne kete kategori: