Clementoni Kimika e Ngjyrave

NOL0692

Produkte te reja

Clementoni

13 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Një laborator fantastik i markes clementoni për të mësuar se si të ngjyrosen me ekstrakte natyrore.

Eksperimentoni me teknikën e ngjyrosjes në pambuk dhe argëtohuni duke i dhen jete krijimeve origjinale.

Mosha e perdorimit: 8 vjec +

30 produkte te tjere ne kete kategori: