Small Foot - Tavolina e Futbollit Zmadho

Small Foot - Tavolina e Futbollit

HV0119

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

10 090 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4-7 vjeç

Me shume informacion

Tavolina e futbollit, nje loje e markes Small Foot

Kjo loje mund te transportohet lehtesisht dhe te luani kudo

Me tre topa te vegje dhe loja mund te filloje

Loja kerkon nje perqendrim dhe shkathtesi te madhe

Materiali eshte druri

Epershtatshme per moshat mbi 5 vjec

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

30 produkte te tjere ne kete kategori: