Clementoni Loder Travel Quiz Cars Sapientino

NOL0016

Produkte te reja

Clementoni

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje loje e bukur per femije per femije nga 4-6 vjeç

Per tu marre me vete ne udhetimet e veres por jo vetem

Ne formen e nje kuici, shoqerohet me lapsin interaktiv

Argetojini femijet tuaj me makinat me te medha te kohes duke i mesuar njekohesisht ata

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4-6 vjec

30 produkte te tjere ne kete kategori: