Lorelli Makine per Bebe Duck

Produkte te reja

Lorelli

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2+ vjeç
Sipas Peshës Max. 16kg

Me shume informacion

Makine e madhe per femije, e markes Lorelli, ne forme rose.

Kenaqni femijet me nje loder ndryshe.

Stimulon zhvillimin e aftesive motorike dhe kordinimin e femijes.

E pershtatshme per femije te moshave mbi 2 vjec.

Mund te perdoret nga femije deri ne 5 vjec

Pesha maksimale qe mund te mbaje 30 kg.

30 produkte te tjere ne kete kategori: