Clementoni Celesat e Bebit

NOL0026

Produkte te reja

Clementoni

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Celesa plastike, Clementoni.

Te pershtatshem per femije mbi 3 muajsh.

Materiali i tyre eshte plastike e bute dhe jane dizenjuar per te stimuluar zhvillimin ndijor tek femijet.

Kjo loder stimulon shkathtesi dhe perceptimin vizual.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: