Clementoni Kuba 24 mickey club house Zmadho

Clementoni Kuba 24 mickey club house

NOL0088

Produkte te reja

Clementoni

13 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 390 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 muaj+

Me shume informacion

Kube me Mickey Mouse 

Material plastike, per femije nga 12 muaj-6 vjeç

Me 24 pjese te ndryshme

Zhvillon aftesine e femijes perte ndertuar dhe kombinuar ngjyrat dhe klubin e Mickeyt

30 produkte te tjere ne kete kategori: