Clementoni Loder l'ecosistema clementoni

NOL0108

Produkte te reja

Clementoni

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Loder shume atraktive nga marka Clementon.

Shnderron avujt e ujit ne shi dhe rrit bimet.

Me kete produkt ju mund te luani aktivitete deverse shkencore: per te analizuar cilesine e ujit, per te rritur bimet dhe per te perjetuar ciklin natyror te ujit.

Permnan: baze ekosistemi, termometer, mini re, bustine me fara bime (2 lloje), manuale ilustruese etj.

E pershtatshme per femijet mbi 8 vjec.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 8+ vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: