Clementoni Tabele lavagna magnetica cars

NOL0110

Produkte te reja

Clementoni

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 390 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4 vjeç +

Me shume informacion

Tabele magnetike me makina e markes Clementon

Per femije mbi 4 vjeç te cilet adhurojne makinat

Me tre forma te ndryshme gjeometrike ju mund te vizatoni makinen e endrrave.

30 produkte te tjere ne kete kategori: