Tavoline Super Wings

PB0266

Produkte te reja

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4 vjeç +

Me shume informacion

Tavoline argetimi per femije 

Me strukture metalike qe e ben te qendrueshme 

Femijet mund te kene vendin e tyre ku pikturojne

E pajisur me vende te posacme per lapsa

E pershtatshme per femije mbi 4 vjec 

Permasat jane 38 x 13,5 x 56 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: