Clementoni Laboratori I Mekanikes Sonda 19039

A-001057

Produkte te reja

Clementoni

17 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Clementoni Laboratori I Mekanikes Sonda 19039

Nje kuti shkencore per te eksploruar boten e inxhinierise se hapesires ne nje menyre te lehte dhe argetuese

Dy modele dinamike nje Rover i konvertueshem dhe nje stacion i pabesueshem i hapesires, me te cilin do te kalojne kufirin e imagjinates

Permban 130 komponente formues, duke perfshire: bare, ingranazhe, shufra, goma etj 

E pershtatshme per femije nga 8-14 vjec 

Permasat jane 27,6 x 4,5 x 18,8 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: