Clementoni Crazy Chic Kujdesi per Floket

A-001042

Produkte te reja

Clementoni

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 690 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Clementoni Crazy Chic Kujdesi per Floket

Nje set per kujdesin e flokeve te vajzave 

Improvizim perfekt i ngjyrave te deshiruara ne floke 

Mund te ndryshohen pjastrat e vogla per te ofruar ngjyrime te ndryshme 

E pershtatshme per femije nga 6-14 vjec 

Permasat jane 29 x 22,5 x 6 cm 

30 produkte te tjere ne kete kategori: