Clementoni Keshtjella Roll & Drop Baby 10-36m

A-001040

Produkte te reja

Clementoni

79 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 290 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Clementoni Keshtjella Roll & Drop Baby 10-36m

Ndihmon femijet te krijojne keshtjellen e tyre per te zvilluar me pas lojra e preferuara me top 

Pjese te vogla dhe te medha gjithashtu ne momentin e bashkimit do te japin forma te ndryshme objektesh 

Do te rrisin kreativitetin dhe inteligjencen e femijes 

E pershtatshme per femije nga 10 muajsh deri ne 3 vjec 

Permasat jane 24 x 15 x 15 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: