Clementoni Loder Fun Vehicles Baby

NOL0571

Produkte te reja

Clementoni

85 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 290 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

4 makina te vogla bebesh nga marka Clementon

Një autobus, një kamion, një makinë dhe një motoçikletë
Për të luajtur dhe për t'u argëtuar duke i vendosur ato mbi njëri-tjetrin dhe duke zbuluar ato njëra pas tjetrës.
Ato stimulojnë njohjen e marrëdhënieve shkak-pasojë, koordinimin e syve, perceptimin vizual, shkathtësinë dhe imagjinatën.

30 produkte te tjere ne kete kategori: