Clementoni Azione e Reazione 120cp

A-002191

Produkte te reja

Clementoni

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Clementoni Azione e Reazione 120cp

Loje argetuese me mini topa 

Femijet mund te ndertojne stacione te niveleve te ndrydhme per te testuar veten 

Topi duhet te kaloje pengesat dhe veshtiresite e rrugeve te krijuara nga femija 

Mund te luajne dy femije ku njeri do te dal triumfues 

Loje atraktive per te gjitha grupmoshat 

Ne paketim do te gjeni 120 artikuj 

30 produkte te tjere ne kete kategori: