Burago Piste Go Gears 1:55 30286

SL0408

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje piste e bukur e cila do tju beje qe ndiheni pilote te vertete.

Makina juaj do te kaloje permes veshtiresive te ndryshme.

Paketimi ka te perfshire nje makine.

Nje loje e pershtatshme per djemte mbi 4 vjec.

Pista eshte material plastik.

30 produkte te tjere ne kete kategori: