Globo Traktor me Bateri dhe Drita 18M+

IF0099

Produkte te reja

Globo

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 290 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem
Sipas moshës 18 muaj +

Me shume informacion

Traktori shumengjyresh i markes globo.

Per femijet mbi 18 muajsh.

Te pershtatshme per zhvillimin dhe stimulimin e kordinimit dhe shkathtesise se femijes.

Traktori eshte me drits terheqese e zbavites per femijet.

Ne paketim do te gjeni edhe fermerin.

Ka nevoje per bateri.

30 produkte te tjere ne kete kategori: