Makine Plasmacar 54330 Zmadho

Makine Plasmacar 54330

Produkte te reja

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

8 790 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2+ vjeç

Me shume informacion

Makine Plasmacar modeli 54330

E bere nga material plastike dhe mban deri ne 65 kg peshe maksimale

Permasat 80 x 40 x 40 cm

Thjesht lëvizja e timonit përpara dhe prapa.

Kjo mënyrë e lëvizjes përmirëson ekuilibrin dhe koordinimin e fëmijëve.

Dizajni unik siguron stabilitet optimal në mënyrë që fëmijët të mund të lëvizin në mënyrë të sigurt 

Plasmacar është i përshtatshëm për përdorim brenda dhe jashtë dhe është bërë me materiale të cilësisë së lartë 

E pershtatshme per femije mbi 2 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: