Makine per Femije HL-1058

Produkte te reja

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

21 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Makine per femije modeli HL-1058

Ideale per te kenaqur femijet, qe ata te perjetojne ndjesine e te drejtuarit te nje makine

Makina ka dhe nje telekomande e cila lidhe me bluetooth qe mund te perdoret nga prinderit

Makina eshte me bateri . Ka porte USB

Material prej plastike e forte dhe cilesore

E pershtateshme per tu perdorur nga femijet e moshave mbi 2-5 vjec

Me permasa 117X69X53 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: