Makine per Femije Suv Mercedes Benz ML350 SUV

Produkte te reja

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

29 990 Lekë

23 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

Me shume informacion

Makine per Femije Suv Mercedes Benz modeli ML350 SUV

Femijet  do te perjetojne ndjesine e shoferit te vogel 

Adrenaline dhe kenaqesi ne momentin e drejtimit te makines 

Makina eshte me bateri dhe mund te punoje perreth nje ore me nje karikim te vetem

Me bateri te rikarikueshme ,rrip sigurimi si dhe nje sirene ne timon 

Me telekomande e cila mund te perdoret edhe nga prinderit 

Mund ta lidhesh me MP3 dhe drita LED

Material prej plastike e forte dhe cilesore

E pershtateshme per tu perdorur nga femijet deri ne 25 kg ose 3 - 8 vjec

Input: 230-240V, 50Hz Dalja: 12V DC 500mA;

Permasat jane 120 x 57 x 40 cm 

Bateria: 2 * 12V / 4.5AHMotor 2х2 * 25W

Shpejtesia e makines eshte 5 km/h

30 produkte te tjere ne kete kategori: