I Ri Chipolino Makine Ride on car ATV red Zmadho

Chipolino Motociklete ATV red

A-001400

Produkte te reja

Chipolino

18 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

4 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 10-36 muaj
Sipas Peshës 10-20kg

Me shume informacion

Chipolino Motociklete ATV red

Nje motociklete e cila do te ndihmoje ne zhvillimin e aftesive motorike dhe koordinimin e levizjeve te femijes

Me ane te levizjeve te kembeve te tij do te mundesoje levizjen e motocikletes 

Vend i rehatshem ne pjesen e uljes dhe mbeshtetjes 

I lehte per tu komanduar dhe manovruar 

Muzika, tingujt dhe dritat do te argetojne femijen kur ai e shtyn butonin e vendosur ne timon

E pershtatshme per femije te moshes nga 12- 36 muajsh dhe me peshe trupore deri ne 20 kg 

Nevojiten 2 bateri te llojit AA / 1.5 V  te cilat nuk jane te perfshira ne paketim 

30 produkte te tjere ne kete kategori: