Lorelli Ndenjese per Automjete SATURN (0-18 kg)

Produkte te reja

Lorelli

30 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

10 190 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-12 muajsh
Sipas Peshës 0-18kg

Me shume informacion

Ndenjese makine per femije e markes Lorelli

E bute dhe ofron rehati per femijen ne nje udhetim te gjate

Mbeshtetesja siguron pozicionin optimal per femijen tuaj

E pershtatshme per femije te moshave 0-1 vjec, 0-18 kg

Siguria eshte e garantuar nga rripat ne 3 pika sigurie

Ne brendesi ka jasteke te bute dhe te rehatshem

Mbeshtetesja eshte e levizshme sipas rehatise se femijes

Veshaj qe ka sexholino mund te hiqet dhe lahet lehtesisht max. 30 °С

Pesha eshte 7.20kg

30 produkte te tjere ne kete kategori: