Chipolino Ndenjese per Automjete Isofix Tourneo 0-36 kg 360ᵒ

Produkte te reja

Chipolino

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

18 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-3 vjeç

Me shume informacion

Ndenjese per Automjete Isofix Tourneo e markes Chipolino

E bute dhe ofron rehati per femijen ne nje udhetim te gjate

Mbeshtetesja siguron pozicionin optimal per femijen tuaj

Dizanj ergonomik dhe pelhure prej lekure sintetike me cilesi te larte 

Lartesia e kokes e rregullueshme sipas deshires 

E pershtatshme per femije me peshe nga 0-36 kg

Siguria eshte e garantuar nga rripat ne 5 pika sigurie

Ne brendesi ka jasteke te bute dhe te rehatshem

Mbeshtetesja eshte e levizshme deri ne 4 pozicione sipas rehatise se femijes e cila rrotullohet 360ᵒ

Pelhura mund te hiqet dhe te lahet me 30 grade maximumi 

30 produkte te tjere ne kete kategori: