Aziamor Ndenjese per Automjete Auto X-3 (15-36 kg)

Produkte te reja

26 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 500 Lekë

1 880 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-3 vjeç
Sipas Peshës 15-30 kg
Sipas peshës ose moshës 15-36kg

Me shume informacion

Ndenjese makine, e markes Aziamor.

Vendimi i me i mirë për pasagjerët më të rinj.

Dizajn ergonomik i cili siguron rehati edhe në udhëtimet e gjata.

E pershtatshme per femije me peshe 15-36kg.

Femija mund te sigurohet me rripat e sigurimit qe ka makina.

Ky produkt është prodhuar në përputhje me standarted e sigurisë Europiane ECE R44 së / 04 (karrige makine pë fëmijë), duke ofruar siguri maksimale dhe rehati për fëmijën tuaj.