Chipolino Karrige Relaksi me Muzike Siesta

Produkte te reja

Chipolino

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

6 990 Lekë

5 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-6 muaj

Me shume informacion

 Karrige Relaksi me Muzike modeli Siesta e markes Chipolino

Me mekanizen tundes dhe 3 pika siguries

I pajisur me shtroje te ngrohte dhe komode 

Mund te behet ne 2 pozicione ulese 

I pershtatshem per femije deri ne 6 muaj ose deri ne 9 kg 

Lodrat varese do te jene ne pjesen e siperme per te terhequr vemendjen e femijes 

8 produkte te tjere ne kete kategori: