Reer BabyLight Basic Drite Nate me Sensor Elefante

SIG0262

Produkte te reja

Reer

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Drite nate per femijet e markes Reer

Abazhur praktik dhe me dizajne modern, e pershtatshme per dhomen e femijes

Me dy llamba LED dhe sensorin per ndezje

Nje drite e lehte e pershtatshme per femijet 0-36 muajsh

Dizenjo me ngjyra dhe elefante me permasa 12 x 3.5 x 10 cm

Abazhuri ka nevoje per dy bateri te tipit AA 1.5V

4 produkte te tjere ne kete kategori: