Reer Drite Nate Sweet Dreams 2 ne 1

SIG0260

Produkte te reja

Reer

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Drite nate per femijet e markes Reer

Abazhur praktik dhe me dizajn modern me shkrimin "Sweet dreams, e pershtatshme per dhomen e femijes

Me llamba LED dhe sensorin per ndezje

Nje drite e lehte me dy nivele ndricimi e pershtatshme per femijet  mbi 0 muajsh

Abazhuri eshte me bateri te rikarikueshmee cila mund te zgjase deri ne 70 ore

Permasat e paketimit 12,0 cm x 6,5 cm x 10,0 cm 

4 produkte te tjere ne kete kategori: