Reer My Lovely Monster Mini Drite 52032

SIG0261

Produkte te reja

Reer

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Drite nate per femijet e markes Reer

Abazhur praktik i pershtatshme per dhomen e femijes

Eshte ne forme dinosauri me ngjyre dhe me permasa 10.0 x 8.0 cm x 13.5 cm

Me llamba LED dhe lehtesisht i levizshem

Nje drite e lehte e pershtatshme per femijet mbi 36 muajsh

Paketimi perfshin edhe baterite

4 produkte te tjere ne kete kategori: