Chicco Projeksion Magjia e Yjeve

Produkte te reja

Chicco

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

9 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krijojini femijeve nje ambjent argetues dhe qetesues edhe kur ata jane te shtrire ne krevat

Per kete ju ndimon First Dreams Magic Stars Cot Mobile i markes Chicco

Nje atmosfere mes yjeve te magjepsur dhe galaktikave te largeta 

Te gjitha projektohen ne dhomen e femijes fale sistemit inovativ te projeksionit te dyfishte

Kur femijet fillojne te qajne kjo loder ndizet automatikisht duke shfaqur figura te ndryshme si dhe melodi qetesuese

Telekomanda lejon priderit te keni kontroll ne distance

Mund te perdoret qe nga lindja e femijes

4 produkte te tjere ne kete kategori: