Reer Ngrohes per Ushqimet

SIG0280

Produkte te reja

Reer

18 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ngohes per ushqimin e femijeve, i markes Reer

I pershtatshem per kavanoza dhe shishe te gjata me diameter 70mm

Ngrohje e njetrajteshme e ushqimit me banjo Mari, e cila ka si funksion edhe ruajtjen e nxehtesise

Perdorim i lehte dhe kontroll i nxehtesise me ane te termostatit

Ngrohje e shpejte dhe uniforme e qumeshtit ne vetem 6-8 minuta dhe ushqim ne vetem 8-10 minuta

Fuqia 220-240 V / 100 W

3 produkte te tjere ne kete kategori: