Chicco Ngrohes Shishe 0m+

CH0143

Produkte te reja

Chicco

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

4 690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ngohes per shishet e femijeve, Chicco

Ngrohje e shpejte dhe e njetrajteshme ne pak minuta 

Me dy programe specifike per ngrohjen ne varesi te ence shishe apo kavanoz

Ajo gradualisht ngroh shishen e foshnjes per teë arritur temperaturen 37 ° C

E mban ushqimin te ngrohte deri ne 1 ore

Tensioni 220-240V ~ 50/60 Hz

Fuqia 120 W

3 produkte te tjere ne kete kategori: