Kuti Plastike me Kapak Masa M Curver

SIG0404

Produkte te reja

Curver

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 590 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kuti plastike per mbajtjen e sendeve te ndryshme.

Material plastik dhe me kapak per nje organizim me te mire te sendeve.

Kapaciteti 8.5 litra.

Permasat e kutise: 34 x 25 x 12 cm.

18 produkte te tjere ne kete kategori: