Kosh Plastik 25L Frozen Curver

SIG0421

Produkte te reja

Curver

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kosh mbeturinash i pershtatshem per dhomat e femijeve.

Material plastik, me personazhet e Disney Frozen.

Kapaciteti 25 litra.

Permasat e kutise: 32 x 39 x 25 cm.

16 produkte te tjere ne kete kategori: