Kuti Plastike Princess Masa S Curver

SIG0414

Produkte te reja

Curver

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kuti plastike per mbajtjen e sendeve te ndryshme.

Material plastik dhe me kapak per nje organizim me te mire te sendeve.

Dizenjo me personazhin e dashur Princess.

Masa S me kapacitet 6 litra.

Permasat e kutise: 30 x 20 x H14 cm.

16 produkte te tjere ne kete kategori: