Trudi Letra te Lagura me Permbajtje Pambuku Zmadho

Trudi Letra te Lagura me Permbajtje Pambuku

CFO0003

Produkte te reja

Trudi

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Letra te lagura me permbajtje pambuku

Prodhim i markes Trudi me arome nektarine lulesh

Paketimi permban 20 peceta antibakteriale

Paston dhe mban te bute lekuren e femijes tuaj per shkak edhe te perberjes se pambukte

E testuar dermatologjikisht

24 produkte te tjere ne kete kategori: