Equilibra Letra te Lagura per Bebe 72 Cp Zmadho

Equilibra Letra te Lagura per Bebe 72 Cp

A-003855

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

450 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Letra te lagura per bebe, me permbajtje 20% aloe vera

Eshte e bute dhe e krijuar nga fibra natyrale

Cilesia e vecante e locionit ben qe lekura e bebit te mbetet e bute dhe e pa demtuar

Pjese e formules jane edhe vajrat vegjetal qe bejne nje pastrim me te mire

Letrat jane te pershtatshme per te fshire edhe syte apo duart e bebeve

Paketimi permban 72 letra

24 produkte te tjere ne kete kategori: