Letra te Lagura Nivea Baby Soft & Cream 63 Cope Zmadho

Nivea Letra te Lagura Baby Soft & Cream 63 Cope

ALL0008

Produkte te reja

Nivea

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Letrat e njoma Nivea pastrojne lekuren delikate te bebes tuaj

Paketimi permban 63 cope dhe jane nje material mjaft i bute 

Zbut lekuren e acaruar dhe eshte i testuar dermatologjikisht 

Zvogelojne rrezikun e alergjise, pa alkol pa sapun apo substanca shkumezuese

25 produkte te tjere ne kete kategori: