Leter e Lagur Johnson Baby 112`s Zmadho

Johnson Baby Leter e Lagur 112`s

JJ0018

Produkte te reja

Johnson Baby

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Letra te lagura Johnsons Baby me mbrojtje ekstra 112'S

Per pastrimin e lekures se femijes tuaj. Per pjeset intime apo dhe pjese te tjera

Letrat jane te pasura me shirita kremi mbrojtes me Aloe dhe lule Shelgu, zbutin dhe ndihmojne ne mbrojtjen e lekures nga skuqja dhe irritimi , ndersa pastrojne me delikatese lekuren e foshnjes.

Nuk permbajne alkol.

Paketimi permban 2 pako me nga 56 letra secila (112 ne total).

23 produkte te tjere ne kete kategori: