Cmim i reduktuar!

-100 Lekë

Leter e Lagur Johnson Baby Sensitive 56`s Zmadho

Johnson Baby Leter e Lagur Sensitive 56`s

JJ0020

Produkte te reja

12

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

390 Lekë

290 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Me shume informacion

Letra te lagura per pastrimin e lekures se femijes tuaj.

Per pjeset intime apo dhe pjese te tjera.

Letrat jane te markes Johnson Baby, e njohur ne prodhimin e produkteve per perkujdesjen e femijes.

Letrat jane mjaft te buta dhe nuk acarojne lekuren e femijes.

Permbajne 97% uje te paster. Klinikisht te testuara.

Pa parfum ne permbajtjen e tyre.

Paketimi ka 56 cope.